| JockerStoica a întrebat:

Daca am un iPhone 7 Plus Gold de 256gb cumparat de nou de 2 Luni merita sa dau diferenta si sa imi cumpar iPhone 8 Plus sau iphone x? Se merita sa il schimb sau nu sunt mari diferente?
Mie mi-se pare ca nu merita, adica mi-se pare ca as da bani de pomana in plus.
Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Elenna431 a răspuns:

Dacă l-ai cumpărat de două luni ce rost mai are să dai bani pe altul?
Eu zic să nu cheltui banii pentru un alt telefon dacă ai unul bun și nou.

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Nu merita