| 50deBANI a întrebat:

Daca atunci cand introduc un cd cu windows xp, eu avand windows xp pe calculator, si dau pe repair, ce se intampla, stiu ca il repara, dar ce se intampla, adica trebuie instalate driverele din nou...etc.

Funda!

Răspuns Câştigător
| robytoby a răspuns:

Iti instaleaza toata biblioteca de dll, la partea de drivere nu mai trebuie sa instalezi nimic, poate doar driverul video.

| 50deBANI explică (pentru robytoby):

Si virusii ii sterge?

| robytoby a răspuns (pentru 50deBANI):

Nu.

5 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Adica ai un cd de la placa de baza, placa video etc. cu programele pentru acestea.
sau daca nu ai le descarci de pe net

| Alfakiller23 a răspuns:

Iti completeaza windowsul cu ce ii lipseste cum ar fi daca ai sters un fisier important gen.dll sau.sys si nu mai marege windowsul functia repair gaseste ce lipseste si il baga la loc

| 50deBANI explică (pentru Alfakiller23):

Si daca am virusi...ii sterge?