| crscrs167 a întrebat:

Daca dai reboot din fabrica unui telefon e posibil sa se piarda garantia telefonului respectiv?

Răspuns Câştigător
| MTSimo a răspuns:

Buna. Eu am dat sa fie din nou la setarile din fabrica ca sa-mi mearga mai usor si nu are nici o treaba cu garantia. L-am scapat si mi s-a spart ecranul si la garantie mi l-au primit.

| crscrs167 explică (pentru MTSimo):

Pai asa stiam si eu, dar m-am contrazis cu sora mea ca i-a zis cineva ca in momentul in care i-am dat reboot la telefon i-am piedut garantia, si am vrut sa aud mai multe pareri sa vad daca are dreptate sau nu. Mersi pentru ajutor :*

| MTSimo a răspuns (pentru crscrs167):

Stai linistit, nu are legatura una cu alta. Cu drag!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu are nici o legătură una cu alta.