| NoNamemartes a întrebat:

daca dau mesaj la o persoana pe Instagram pe care eu o urmaresc si ea nu primeste acel mesaj, mi s-a intamplat sa primesc si eu si sa imi apara doar cand ii dau follow, apropo cateodata imi apare pe iconita de la Instagram ca am notificare si cand intru nu e nimic. HELP

1 răspuns:
| mayaxhh a răspuns:

Pai, ca sa primeasca persoana aia mesajul trebuie sa te urmareasca, dar oricum il va primi, doar ca va fi la cereri, si nu o sa il vada decat daca da acolo (in partea dreapta sus scrie x cereri)
Sper ca te am ajutat!