| Cronos126 a întrebat:

daca descarc doua jocuri simultan de ex Gta 5 si Fornite, se poate intampla ceva rau? Fisiere corupte si ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu are legatura una cu alta, te poti si 10 jocurii in acelasi timp

6 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Nope,numai viteza de descarcare o sa se injumatateasca pentru fiecare.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Nu are nici o treaba.Doar ca o sa iti scada viteza.Eu descarcam si cate 3-4 o data si nu am avut probleme.

| AlexDarius3 a răspuns:

Nu, dar o să îţi ia mai mult să le descarci.

| DoarAlin a răspuns:

Nu are legatura una cu alta.

| GPA a răspuns:

Nu, fiecare descarcă separat de pe server-ul gazdă.
Dacă, prin absurd, îți pierzi conexiunea la internet, atunci este posibil să pierzi datele de download, asta în cazul bătrânului I.E...

| ywar a răspuns:

Iti vine politia la usa, piraterie!