| stefan0 a întrebat:

Daca imi iau unitatea: http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/gamin g-light/ imi merge assasins creed unity?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=YdZ5MzGIqeU
te astepti la performante similare(sau ma rog, teoretic i3-ul e mai performant decat ce are ala acolo, dar nu garantez).

| DrTerrible a răspuns:

Iti merge dar posibil sa sacadeze..si nici gand sa iti mearga pe ultra. La banii aia iti poti lua unu mult mai bun doar ca la mana a 2-a. Daca esti interesat lasa-mi mesaj pe privat si am sa iti trimit niste link-uri cu variante.dar daca vrei sa iti iei nou treaba ta.

| AlexrAul456 a răspuns:

Nu prea....si Assasins Creed Unity este un joc care cere foarte foarte mult.Nu multi pot sa-l joace. Doar cei cu Xbox si Playstation, dar pe PC mai rar din cauza cerintelor.

| MadLife a răspuns:

Assassins creed unity este un joc foarte prost optimizat. Acum mai conteaza si rezolutia monitorului. Daca e 1080p(fullhd) vei juca la low cel mai probabil.