| Zebi a întrebat:

Daca imi pun internet pe un Nokia 6120 clasic ar merge bine?

Ma refer...pe mess

aaa da si as putea intra pe triburile? big grin

Răspuns Câştigător
| Webber a răspuns:

Telefonul nu ar trebui sa fie o piedica, totusi depinde de nivelul de acoperire a retelei. Cu acoperire HSDPA poti chiar vizualiza decent un streaming video sau un clip de pe YouTube.

Raspuns punctual:
1. Exista aplicatii compatibile cu Nokia 6120 Clasic pentru messenger.
2. Jocul Triburile are interfata mobila si nu ar trebui sa ridice probleme.

1 răspuns:
| Vales a răspuns:

Pe mess sigur iti merge, pe celelalte nu stiuwinking dar s-ar putea