| barbu1249 a întrebat:

Daca ma lumineaza si pe mine cineva as fi super recunoscator.

Deci am luat un monitor de la un coleg ca sa il pun la pc sa am doua. Cel actual merge, dar cel pe care l-am luat se aprinde ledul albastru iar dupa se pune in stand by, adica se aprinde ledul portocaliu.

Dar display-ul monitorului nu poate avea legatura, sa fie fantele de aerisire astupate sau ceva de genu? Urgent!

Dau fundita.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si daca-l pui numai pe ala merge? Probe ai facut, sau doar iti pui intrebari?

| barbu1249 explică (pentru K0sti):

Placa video are 4 intrari 1 rgb si 3 dvi unul e pe dvi si altul pe rgb mentionez ca am mai avut 2 monitoare! placa video GTX 460 Nvidia