| LecaSorin1688 a întrebat:

Dacă mă puteți ajuta mi-am făcut cont de videochat și nu pot să încep difuzarea, cum pot face difuzare de pe telefonul mobil? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Fiecare site de videochat are propriul sistem si propriul program
asa ca ar trebui sa gasesti asta
iar de pe telefon e ceva mai naspa, pentru ca trebuie a ii cumperi un stativ ca sa te filmezi si sa raspunzi la mesaje pe tastatura, pro videochat se face cu, camera video cu track pod si zoom, care are si telecomanda, deci poti sa o misti din pat fara sa te apropii de camera

| Ana7807820 a răspuns:

Pe ce aplicatie de videochat ai aplicat? Pe mobil stiu o singura aplicatie de videochat, OmeTv, dar e plina de ciudati. Propun sa faci de pe un PC/laptop mai bunicel difuzarea.

| LecaSorin1688 explică (pentru Ana7807820):

Stripchat

| LecaSorin1688 explică (pentru Ana7807820):

Am mai văzut lume și cu telefonul nu neapărat cu pc sau laptop

| ascarastudio a răspuns:

Buna! Te putem ajuta noi. Poti câștiga: 1000$ săptămânal, 300$ bonus de angajare + cadouri din partea studioului. Domeniu: Videochat
Website: https://sites.google.com/view/ascara-studio/home?authuser=4

Poți lucra de acasă, legal, cu contract