| Max_David_1994 a întrebat:

Daca mi-am facut root cu o aplicatie fara PC, iar apoi mi-am instalat Root Checker si-mi spune "No Root Acces" (aplicatile dorite de mine care necesitaua root, acum merg) inseamna ca aplicatia cu care mi-am facut root e falsa si virusata?

2 răspunsuri:
| best300 a răspuns:

Daca root checker spune ca nu ai root, inseamna ca nu poți folosi aplicatiile care cer root.Si oricum sunt telefoane care poți face rootfara a folosi calculator.tu ce telefon ai?

| Max_David_1994 explică (pentru best300):

Aveam, un Allview P5 Life dar a murit.
Aplicatiile care cereau root (SCR Pro 2, Game Killer...etc...) au mers dupa ce i-am facut "root".