| Andrei900Boss a întrebat:

Daca primesc bani de la un modder ma poate bana pe social club steam?
Se pot fura conturi si mai ales ca sunt pe Steam, cat e sansa sa fiu furat sau banat?

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Am avut un prieten care a primit bani de la unul cu mod. peste câteva zile a avut ban, ai grijă, sunt cazuri câteodată când nu te prind

| Andrei900Boss explică (pentru Alexuţ02):

Si daca banii aia cumpar tot din iei laughing adica eu nu ii pastrez nici sa ii bun in banca ca de ce e un motiv sa ii pun la banca daca nu sunt legit ii cumpar tot fac tatuaje masini scumpe case night club totul. ce cazuri sunt sa vada Rockstar ca am 1.000.000 USD si am primit 2-4 Miliarde si din iei am cumparat totul de pe gta 5. ca stiu am primit si eu dar din contra am primit ca am fost si eu modder dar am pus banii 100 Miliarde si ceva si 99 de miliarde bani cash. e de aia m-a prins pe mine dar nu stiu daca primesc din cauza ca ala imi da bani si eu ii primesc.

| Andrei900Boss explică:

Din gta 5.