| tpu1pt a întrebat:

Dau FUNDA! Am cumparat recent un iphone 4s codat pe Suedia, mai exact pe reteaua "3"...asa se cheama. Cand l-am cumparat avea in el si cartela "3".dar am aruncat-o. Acum i-am dat o resetare generala si a ramas blocat. Nu imi recunoaste nici un sim. Exista vreo posibilitate sa il deblochez astfel incat sa imi intre in telefon fara sa ii bag cartela "3"? Ceva gen upgrade soft sau alte chestii...app. as vrea sa stiu daca merge decodat cu gevey. neverlock'ul ma costa 180 de euro

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

A aparut jailbreak pentru iOS 5.1.1? Unde? Ca vreau sa mi-l deblochez si eu pe al meu.