| Marin_Andrei_1997 a întrebat:

dau fundă celui care mă ajută cu o problemă, am cumpărat recent un Samsung Smart Tv seria UE4J și doresc să vizionez un film HD pe acesta dar nu-mi acceptă subitrarea cu extensia SRT, cine poate să-mi facă rost de subtitrare în română înafară de SRT la filmul The Revenant 2015 (L. Dicaprio)?

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Probabil ca sub nu este buna

| dannyel86 a răspuns:

Subtitarea poate fi convertita in mai multe formate, chiar si online. Incearca resursele disponibile pe internet.
http://subtitlefix.com/index.php