| anonim_4396 a întrebat:

dau funda!,cineva mi.a bagat o parola wi-fi pe un laptop cu windows 8, 1 si un telefon windows phone 8.1, o pot afla cumva?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdrenalinTm a răspuns:

Dalaughing foarte simplu mergi in control panel, network ans sharing center dai la manage wireles networcks alegi netul care ii dublu clik iti apare o casuta dai la security si bifezi casuta show characters

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

A eu iti explicam pentru windows 7 da e acelasi lucru si pentru 8
https://www.youtube.com/watch?v=1AIuw2b1v-g

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai click pe scarita de semnal de langa ceas, apoi dai click dreapta pe numele retelei de internet si apoi pe view connection proprietes. Iti va aparea o fereastra cu network security key.Bifezi patratica de la show caracter si iaca ai parola de la wirelles.

| Arthiom a răspuns:

Nu pot sa inteleg cum sa iti puna cineva parola la wifi pe telefon sau laptop. Intr-adevar se poate schimba parola unui router de pe astfel de dispozitive, dar sa aiba ele parola pentru acces la wifi si abia dupa parola de la router(eventual). Nu prea inteleg ce ai de zis. Daca ti-a schimbat parola de la router, atunci da-i reset.

| Vi1rus a răspuns:

Adica? cum ti-a bagat o parola wi -fi pe un laptop?