| anonim_4396 a întrebat:

dau fundă dacă imi dați toate site-urile cu pc-uri sub 2000 de lei (fără eMAG, altex) posibile si imposibile cu varietate si garantie

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Sunt prea multe; da-mi un mesaj, cu ce vrei sa-ti ruleze, la ce fps, ce vrei sa-ti cumperi mai exact, si te ajut cu sfaturi/idei sa-ti faci ceva personalizat.

| Andreimihaitaureete a răspuns:

Cel mai bine intri pe PC GARGE si iti faci tu unul la componente te duce putin mai mult 2400 lei consulta un itist

| Danigaming46 a răspuns (pentru Andreimihaitaureete):

Aia nu au asigurare ca e la fel produsul a in descriere, am cumpărat anul asta de la ei o pasta termoconductoare dar nu ieșea pasta din seringă aceea