| MihaiNabul a întrebat:

Dau funda.
Deci, nu stiu ce sa cer de craciun... o placa video RX 570 sau un telefon a20e +husa,folie, etc?
Sincer, imi folosesc amandoua. In prezent am un j3 spart cu bucatele de ecran sarite si un pc cu placa video integrata.

4 răspunsuri:
| Maxxxi a răspuns:

Acum depinde si de preferintele tale. Daca esti gamer si te axezi foarte mult pe acest domeniu si nu folosesti telefonul mult in general poti sa iei placa video dar parerea mea este ca un telefon este mai folositor decat i placa video deoarece il ai oriunde si un telefon spart, nu e prea comfortabil.Telefonul il iei oriunde, m-am uitat pe internet si arata destul de bine telefonul la pretul lui si are si niste specificatii bune.Parerea mea este ca o sa te simti mai fericit daca iei telefonul, e o senzatie excelenta cand e nou si il pui la incarcat si arata foarte bine.Senzatia aia cand ii testezi camera, bateria si nah te flexezi si in fata altora laughing.Pe cand la placa video o sa prinzi mai multe fps-uri in jocuri o calitate mai buna a gaming-ului.Asta e opinia mea.Tu faci cum vrei. Sper ca te-am ajutat!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In locul tau as alege placa video; macar pe aia n-o spargi.

| GeorgeBerbec a răspuns:

Daca esti gamer si chiar iti face placere sa joci, o placa video. Daca ai viata sociala, eu unul zic telefonul desi un upgrade la pc este mult mai practic

| morfeo a răspuns:

Mai bine o pereche de Nike.