| MihaiNabul a întrebat:

dau funda, m-am decis sa imi deschid un canal de Youtube dar nu stiu ce sa filmez. Nu am webcam, dar ma gandesc ca pot face ceva si fara.

Microfon am, dar nu vreau sa folosesc pentru ca mi-e frica ca ma fac de ras in fata colegilor.
Orice ati zice, Nu voi folosi microfonul.

Deci ce as putea face? Vreau sa fac ceva pe PC, am un calculator decent cu ryzen 3. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti face filme cu telefonul si sa le uploadezi. Despre ce? Inspiratia este a ta: peisaje, intamplari din viata, etc.