| cristian100 a întrebat:

Dau Funda!

Recent mi-am instalat metin2 magic. Si mi-a mers vreo 20 minute si dupa mereu cand intru in metin apare asta :Microsoft Visual C++ Runtime Library ca titlu la eroare si in eroare scrie : Runtime Error! Program:...(aici scrie locatia metin2) abnormal program terminiton. Dau funda la cine ma ajuta sa rezolv crying e ff fain metinu si tot imi apare asta crying FUNDA!

4 răspunsuri:
| Madalyn3 a răspuns:

Bun, ia'ti net framework 4 si Microsoft ++

| andreialexandru123456 a răspuns:

Salut.Si mie imi aparea asta cand jucam cs.E o eroare de la windows.Eu mi-am reinstalat windows-ul si acuma imi merge.big grin

| cristian100 explică (pentru andreialexandru123456):

laughing nu reinstalez windowsul pentru atata laughing))

| dauraspunsuribuneeeeee a răspuns:

Salut cristian, daca inca mai ai problema da-i pm lui [GM]Maya si te rezolva ea.Asa am avut si eu si tot maya m-a rezolvat big grin.bafta