| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, sunt ingrijorat. eu am intrat pe un site unde unele fete sunt live dezbracate, eu am laptop si am camera, inainte sa intru pe site mi-a zis advertisment etc, si sa intru daca am 18 ani, eu n-am 18 ani, am vazut ca unii donau pe chat pentru fata aia sa se dezbrace mai repede etc, eu n-aveam cont, am o intrebare, poate sa mi se functionat camera? eu am un led langa ea care se aprinde cand functioneaza, el nu s-a aprins, am o intrebare, am fost anonim pe site? adica, nu m-a vazut nimeni, identitatea mea nu s-a aflat si nu o sa iau nici o amenda? daca va intereseaza, am si router.pot sa resetez ip-ul?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu te mai panica că nu pățești nimic. Nu te-a văzut nimeni și dacă n-ai cont e ca și cum ai intrat ca un anonim.

| K0sti a răspuns:

laughing Aoleu...

| Madesz a răspuns:

Nu iei amendă dacă ești minor. Nu patesti nimic. Nu-i panică, man. Dar de ce te uiti la... Fete goale? Cati ani ai? Știe mamă-ta ce faci? Poate crede sărăcuța ca te joci Counter sau Fifa... laughing laughing laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Otaku007 a răspuns:

Pe scurt daca nu ai cont pe acel site tu vezi ce se intampla pe site, dar alti nu te vad adica pentru ca nu ai cont pe site, nu existi pe site, repet nu existi pe site