| FelixDilanMen a întrebat:

dau si 3 fundite doar sa ma ajutati! ( 3 - adica mai multe intrebari ) Am o problema cu iPhone 5 S. l-am primit cadou si a fost folosit. acum nu imi lucreaza browserul (safari )_ adica lucreaza, dar nu deschide designu original al paginei ...si nu ma pot conecta la iCloud ( Adica cind intru in setarile iCloud si apas sa introduc Appple ID nu imi apare tastiera. si nu pot intra in store cind deschid imi deschide browserul cu sa rezolv

5 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Sigur ai conectiune la internet?

| FelixDilanMen explică (pentru xFluing):

1000%

| xFluing a răspuns (pentru FelixDilanMen):

La setari ai "mobile data" pornit?

Daca nu merge chiar dupa ce ai pornit, incearca ##873283# si apoi apeleaza.

| FelixDilanMen explică (pentru xFluing):

Nici nu am asa ceva in setari

| FelixDilanMen explică (pentru xFluing):

Poate cellular date?