| Anonim2354 a întrebat:

De 2 zile imi merge fb-ul extrem de greu pe Mozilla.Pe Chrome am observat ca merge bine,dar pe Mozilla chiar nu stiu ce are.
Am net bun si pc bun, deci nu cred ca ar fi de aici problema.
Cine stie cum sa remediez problema la Firefox?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Asta se intampla din urmatoarele probleme:

1.Nu ai mai sters istoria navigarilor de foarte mult timp la browser.

2.Ai prea multe extensii la browser.

3.Cand esti pe browser ai pornite foarte multe programe si memoria ram este plina.

3.Ai procesorul destul de slab.

4.Nu ai mai reinstalat windowsul de foarte mult timp.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Merge greu la toti! La mine nu e in stare sa incarce o amarata de poza! Si pe Chrome si pe Mozilla la fel!

| Anonim2354 explică:

Acum a inceput sa mearga greu si pe chrome...