| Devil666 a întrebat:

De 2 zile mi se inchide pc-ul brusc ca si atunci cand se ia lumina. I-am schimbat pasta termoconductoare procesorului, l-am curatat de praf, dar vad ca tot aceeasi problema o am. Ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Schimba sau verifica sursa!

| CinevaNou a răspuns:

Verifica sa nu fie o problema cu priza.

| User2 a răspuns:

Am patit asta dupa ce s-a luat curentul de mai multe ori.E de la socuri sa stii.Am reinstalat windowsul de jdemii de ori si tot nimic.Acum nu mai face probleme dar poti sa-ti cumperi o tripla din aia cu diode.