| Tataru22 a întrebat:

De cand am formatat telefonul din fabrica nu imi mai deschide datele mobile si vreau sa mentionez ca am abonament si la fiecare luna mi se incarca cu 5g de net.Am mai intrat si prin setari dar nimic. Sper sa ma ajutati cat se poate de repede. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Trebuie sa creezi apn-urile. Ai pe net tutoriale in functie de reteaua in care esti.

| ionut49 a răspuns:

Dai pe setari dai pe mai multe..peurma retele mobile..si pe urma Nume punct de acces..si..scri pe google optiuni Vodafone pentru date mobile si bagi optiunile alea acolo.