| Costin2011 a întrebat:

de cate ori dau click pe o pagina se deschide o alta fila la google chrome. De ce? Cum pot sa rezolv chestia asta?

Numai bine.

2 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

În address bar (acolo sus unde scrie Http/www.bla.bla etc) tastează "about:config" fără ghilimele, şi apasă Enter. Apasă "I'll be careful, I promise".
Caută rândul "browser.link.open_newwindow"
Pe coloana "Value" trebuie să fie numărul 3. Dacă nu e 3, schimbă-l cu 3, dacă e deja 3 schimbă-l cu 1. Dai tastă dreapta pe el, apoi Modify, scrii 1 şi dai ok.
Restartează Firefox.
Gata!

| tioan a răspuns:

Vezi sa nu ai setat sa iti deschida intr-o fila noua de fiecare data cand deschizi o pagina