| Xenoverse a întrebat:

De cateva luni ma confrunt cu o problema mica la laptopul meu HP 15-g011sq, problema este cand dau shut down trebuie sa astept vreo 15 secunde pana cand apare avertizarea aia ca nu am inchis un program dar de fapt nu las nici un program deschis inainte sa inchid laptopul si pentru mine e frustrant chestia asta. Am incercat tot felul de programe dar niciun rezultat, astept sfaturi si dau funda.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

In functie de sistemul de operare folosit, 10, 8.1, 7, exista posibilitatea de a reduce timpul de stingere.
in plus desi tu spui ca nu lasi programe deschise sunt unele ce ruleaza in plan secund.
pe seara daca esti aici vorbim.

| Xenoverse explică:

Raspunde cineva va rog.