| Thunder182 a întrebat:

De câteva ore de fiecare când ascult ceva pe laptop se aude un zgomot pe fundal (ceva in genul floricelelor la cuptor) laughing)) sa fiu sincer.
Si nu știu cum sa scap de asta. Filme, muzica mereu se aude pocnitul asta...
Dau funda

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Ia incearca sa legi niste boxe la laptop sau sa asculti in casti sa vezi daca mai auzi floricelele cum sarbig grin...pt ca cel mai probabil e de la difuzorul laptopului, este posibil ca membrana difuzorului sa fie rupta zau dezlipita.

| Thunder182 explică (pentru slayer09):

Deci s-ar putea sa fie nevoie sa îl duc la reparat?

| slayer09 a răspuns (pentru Thunder182):

Dap, daca se aude bine in casti inseamna ca difuzorul laptopului e defect