| AlexGTX2 a întrebat:

De cateva zile am o problema cu PC-ul.Cand deschid calculatorul incepe sa faca un zgomot de parca as baga ceva in cooler cand acesta este in functiune. Zgomotul dispare doar atunci cand ii dau cateva palme in spate la sursa sau daca apas pe grilajul de la cooler.Ce sa fie? Oare e de rau?

Răspuns Câştigător
| GalatiCalculatoare a răspuns:

Stai linistit. E vorba de faptul doar de praf. Curata-l, unge coolerul si gata.

1 răspuns:
| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

Poate chiar ai ceva in cooler, un fir ceva, cerceteaza cu atentie;-)