| gabita12 a întrebat:

De cateva zile am o problema la pc,Cate o data pot deschide unele iconite de pe ecran,alta data nu le pot deschide pe cele de pe ecran dar pe cele din bara le pot, am si schimbat winowsul si nimic. Cand dau restart merge 10-15minute bine apoi iar incepe sa faca acceasi chesti,de ce? in unele jocuri imi arata ca-si cum as tine apasat pe rotita, mouse-ul nu are nimic am incercat si cu altul
Cum se poate rezolva?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da un system restore daca nu merge reinstalare de windows, o scanare cu malbarytes

| untu a răspuns:

Incearca la restart sa apesi la tasta F8 la REPAIR YOUR COMPUTER> STARTUP REPAIR!

| RAY a răspuns (pentru untu):

F8 nu-i repaire

| untu a răspuns (pentru RAY):

Cum asa? Ce sistem de operare ai? Ce marca de calculator (laptop) ai?