| xAndro a întrebat:

De cateva zile in loc sa mi se deschida direct windows-ul imi cere parola, dai enter si merge (nu pun nicio parola) si inca ceva, cand dau ctrl+alt+delete imi deschide o fereastra cu mai multe optiuni " Lock computer / Change password / Log off / Task manager/ Shut down". Inainte nu imi facea asa si se deschidea direct fara sa imi ceara parola si task manager-ul se deschidea din ctrl+alt+delete..nu imi aparea acea fereastra. Imi puteti spune din ce cauza si cum as putea sa il fac la loc?

3 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Degeaba iti instalezi antivirus ii dai defragmentare etc. cel mai bine reformateaza PC-ul ca crede-ma pe cuvant ca numai ai cum sa il faci.

| ZeHelp a răspuns:

S-ar putea sa ai un virus. Ia-ti un antivirus sa vezi.

| Zitronen a răspuns:

Exact asa am si eu. Stiu, inainte se deschidea direct task manager-ul. Acum faci tot asa, doar ca apesi pe el.