| Mosto_Patrick_1998 a întrebat:

Salut TPU! De ce cand aprind PC-ul apare aceasta eroare? http://imgur.com/gallery/6PP03yg
Care sunt soluțiile?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Exact ce scrie acolo să faci, aceea este soluția.

| SkateFunk a răspuns:

Nu porneste windows-ul, nu booteaza, nu trece de faza de boot, acea eroare iti arata bios-ul ca windows-ul tau probabil este 7 din ce vadin poza, are niste probleme de syste, fisiere corupte, registri, etc
Daca alegi repair your computer chiar cand se dechisde pc-ul, asta iti va scana winboot.mgr pentru erori, de multe ori mi s-a intamplat sa raman blocat acolo la bara acea de loading la nesfarsit, cel mai indicat ar fi sa iti reinstalezi windws-ul.