| Mafiotu007 a întrebat:

Salut TPU,de ce cand intru pe google chrome am asa multe reclame,am si adblock,am si sters extensiile, degeaba.Am descarcat un program cred ce mi l-a dat un prieten si mi-a bagat reclame de alea, am dezinstalat tot dar apar in continuare reclame.Stiti niste metode in afara de adblock si extensiile?

1 răspuns:
| Alecx19 a răspuns:

Nu stiu, eu zic sa dezinstalezi tot ce nu cunosti probabil sa mai instalat ceva pe langa programul ala.