| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand intru pe un server de samp (Crazy Gaming Romania) se blocheaza calculatorul.
Deci intru, scrie Joining the game si se blocheaza...
Ajutati-ma va rog. sad
Dau Funda

8 răspunsuri:
| nyko98765 a răspuns:

Daca se blochiaza doar pe acela incearca sa intri pe alt servar sau daca ti neaparat sa joci pe ala instaleaza-ti din nou samp
succes

| Bogddann a răspuns (pentru nyko98765):

Am reinstalat din nou SA:MP si San Andreas dar tot aceeasi problema sad

| nyko98765 a răspuns (pentru Bogddann):

Pai si daca intri pe alt servar ce se intampla?

| Bogddann a răspuns (pentru nyko98765):

Daca intru pe alt server mergebig grin

| nyko98765 a răspuns (pentru Bogddann):

Pai de ce trebuie sa intri pe ala gaseste unul asemanator probabil k ai luat ban permaet si de asta nu mai merge big grin

| Bogddann a răspuns (pentru nyko98765):

Gata. Sa rezolvat. Era de la internet problema. Dar mersi ca ai incercat sa ma ajuti. big grin

| nyko98765 a răspuns (pentru Bogddann):

Nu ai pentru ce big grin

| Nuță_Dorisor-Kasian_2000 a răspuns:

Comunitatea Booter.ro isi redeschide portile dupa o perioada lunga.
Serverul a fost in teste o perioada lunga de timp.
De ce sa te joci pe serverul nostru?
Nu se va da wipe niciodata.
Liderii se vor alege pe baza de aplicatie si test.
Nu exista la inceput donatii ( nu vor fi avantaje intre jucatori, premium points vor fi date doar la event-uri saptamanale si zilnice ).
Detinem un panel cu setari avansate panel.booter.ro
Pe forum poti vorbii cu ceilalti jucatori si admini, acesta este www.booter.ro/forum
IP: 93.119.25.184:777
Dns: RPG.BOOTER.RO
Data deschiderii 01.08. 2016
--------------------------------------------------------