| Kadxss a întrebat:

De ce este asa ieftin acest laptop: https://www.flanco.ro/......linux.html altele sunt mai scumpe cu componente la fel.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Fiecare isi pune o anumita marja de profit, chiar daca sunt exact aceleasi aceleasi componente sub branduri diferite.

| bogdan324 a răspuns:

Pur si simplu asa au horatat ei.
Sa stii ca mie nu mi se pare asa ieftin, la banii aia as vrea minim un 1060 6gb, ii numa procesorul de el.
Ca vezi altele cu aceleasi spec-uri la pret mai mare, acolo e jaf pe fata.