| Andrei900Boss a întrebat:

de ce hackurile tools! sunt toate virusate, am scanat cu virus total. si a gasit si bitdefender nu a gasit virusi, problema e ca de ce? ca sunt facute cu C++ wtf... toate hackurile sunt facute cu script de pe visual studio adica hackurile e cu limbaj de programare de ce a bagat virusi in programele alea de hack tools in jocuri. sau e si programul de limbaj dar e facut, si cu cheat engine.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa sunt programate sa vada orice crack ca fiind virus, in fapt ele sparg securitatea unui program, desi sunt un fel de virusi

| peperonies a răspuns:

Nu am inteles mai zii o data.

| Andrei900Boss explică (pentru peperonies):

Cheat engine nu e virusat, si daca ii virusat e doar un virus care poate fii eliminat de un antivirus.

si unele hackurii. e super pret, adica unele hackurii se vinde cu bani reali. ca iei sa fie codari in gta 5 in unele jocuri eu tot nu am inteles nimic de ce sunt virusate hackurile tools daca tot se vinde hackurile la 20, 30, euro si chiar merg. aia care fac hackurile unele sunt free, unele nu. si ca sa instalezi un hack la unele jocuri trebuie bagat o suma ca sa downloadezi hack.

| Andrei900Boss explică (pentru peperonies):

Sunt unele hack-uri care costa si 100-200-300 milioane pe unele site-uri.winking

| Andrei900Boss explică (pentru peperonies):

Adica poti da bani pe hack. si poti sa iei si free hack install.

| peperonies a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Nu te cred.

| Andrei900Boss explică (pentru peperonies):

Ba da am vazut hack in gta 5, mod si trebuie platit cu bani reali. unele hack-uri.

| Andrei900Boss explică (pentru peperonies):

Si ba da am vazut. unele hack-uri se platesc cu bani.

| Andrei900Boss explică (pentru peperonies):

Https://www.l321mods.com/product-page/cod-modded-accounts

vezi ma 9, 50 euro de la 15 euro a scazut si costa 9, 50 mod menu inseamna hack ca aia spun hack daca ii multiplayer.

sau asta de gta 5 costa bani mod hack. care ii alt pret. https://www.l321mods.com/product-page/gta-5-modded-accounts
se instaleaza cu winrar.

| Andrei900Boss explică (pentru peperonies):

Si asa exista si preturi. unele jocuri care necesita plata, ca sa instalezi hack astfel nu.

| FriendMangle2001 a răspuns:

Intelegi,hackurile sunt virusate deoarece ca asta e chestia adica... oamenii care creaza aceste hackuri cateodata special baga in ele cate un virus, pentru a lua toata informatia din calculatorul tau

| Andrei900Boss explică (pentru FriendMangle2001):

Da dar cheat engine nu e asa. poate sa fie un virus mic care poate fii eliminat daca instalezi hack tools ca nu imi merge cheat engine fac o colectie de virus R.I.P
adica daca nu imi merge cheat engine la jocul ala imi bag hack tools care e mai mare decat cheat engine. si gata cu jocul ala. l-am hackerit. de ce baga cate un virus? ce! hackurile e special de jocuri sunt unele hackuri care se platesc. fara sa fie free.

| Andrei900Boss explică (pentru FriendMangle2001):

Mai bine spus ca si alea care se platesc hackurile alea care se platesc cu bani multi sunt virusate nu?