| Fxsol a întrebat:

de ce hard disk-ul meu de la laptop rulează la 100% (în task manager nu-mi arată că este folosit). Cum îl pot repara?

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Salut! Cel mai probabil ai un virus care isi face meseria prin pc ul tau. Iti recomand sa salvezi doar fisiere importante pe o memorie externa, sa formatezi in totalitate partitiile si sa reinstalezi sistemul de operare. Dupa ce ai reinstalat sistemul de operare si ai instalat un antivirus si ai facut si un update la el poti sa recopiezi datele salvate, dar nu inainte de a le scana cu antivirusul. Succes!

| JicaContra a răspuns:

Unde vezi tu 100% daca in task manager nu e folostit?!?

| stancuprint a răspuns:

Vezi tutoriale pe Google explicite. Spor!