| qRazvII a întrebat:

Salut TPU;)
De ce la procesor nu arata bifat? Este vre`o problema?
http://s17.postimg.org/usuzs3s1r/F_r_titlu.png

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Salut,
Probabil procesorul tau nu se afla pe lista compatibilitatii sau nu dispune de suficiente resurse pentru acea operatiune.
Ca o alternativa iti sugerez sa incerci o alta versiune a driverului.

| DeyCj a răspuns:

E un procesor vechi iar interfață versiunii de driver(ceva beta mai mult ca sigur, că de era versiune stabilă cea din automatic updates nu dădea așa ceva) nu mai suportă tipul de procesor
Succes
PS
Recomand să nu mai folosești Ultimate-ul ca e doar o mizerie comercială. Vrei Windows 7 cum trebuie? folosește professional-ul dar optimizat și fără futures-uri.

| qRazvII explică (pentru DeyCj):

Si acuma eu ce trebuie sa fac, am facut update la driver azi, si azi am si cumparat placa video