| downloadjocurionline a întrebat:

de ce mise vede sters sau geva de genu gta san andreas, am așa componentele din pc: Intel core 2 duo E6550 2,33GHz, Ram 2, 00GB, si placa video 9800GT 512MB

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Alea sunt artefacte, placa video are probleme cu memoria.

| KillaNoFilla a răspuns:

Cum sters? fa-ne un screan shot si desktopul se vede?

Răspuns utilizator avertizat
| adess a răspuns:

Componentele nu sunt foarte reusite si din aceasta cauza probabil cand intrii in joc ti le seteaza in functie de placa video/Incearca pur si simplu sa umblii in setarile de la joc la grafica. Daca se vede asa in continuare iti propun sa cumperi alta placa. Cele mai bune sunt AMD si nVIDIA

Răspuns utilizator avertizat
| KillaNoFilla a răspuns (pentru downloadjocurionline):

Reinstaleaza jocul, si asigurate ca ai driverile pentru placa video.