| AlexC1165 a întrebat:

De ce nu merge sa ma conectez la internet? Cand dau la device manager imi arata un semn al exclamarii la "network adapters" si cand dau la informatii imi spune "this device cannot start error code 10 ) Cum as putea rezolva? Am incercat si unistall la driver si update dar tot nu merge.

Răspuns Câştigător
| bystefu a răspuns:

In primul rand daca ai windows 10 sau 8 fa-i update.In al doilea rand,da unninstall la driver, cauta noul driver pe net, ia o serie ceva de la el sau de la placa de baza (cauta run, scrie DXDiAG si afiseaza model motherboard, aia e seria placii de baza). Apoi cauti wifi driver for X model.