| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge vizionarea clipurilor pe site-ul Pe teava.ro? Am făcut toate actualizările necesare la Adobe Flash Player așa cum mi se cere, i-am dat permisiunea să funcționeze în browser, am actualizat și Adobe Shockwave Player dar nu s-a schimbat nimic. Clipurile tot nu merg, nu rulează!

Ce pot face? Ce trebuie instalat? Cum pot viziona clipurile de pe acest site? Vă rog ajutați-mă! Dau fundiță!

Răspuns Câştigător
| VioVio98 a răspuns:

Sa stii ca au o problema, nici la mine nu merge site, se deschide si nu apare videoclipul, cel mai bine incercati sa vizionati filmele pe alte pagini.

6 răspunsuri:
| Lucian2473 a răspuns:

Nu merge nici la mine in browserul Chrome. Cred ca e o problema de site. Nu stiu ce sa spun.

| anonim_4396 explică (pentru Lucian2473):

Am incercat cu Chrome, Opera, Firefox și Internet Explorer dar nu a mers cu niciuna dintre ele.

| VioVio98 a răspuns:

Salut si tie, incearca sa instalezi broswerul chrome sau opera si incearca din nou, daca nu scrie-mi, voi incerca sa te ajut! Succes.

| anonim_4396 explică (pentru VioVio98):

Am incercat cu Chrome, Opera, Firefox și Internet Explorer dar nu a mers cu niciuna dintre ele. La tine îți merge site-ul?

| VioVio98 a răspuns:

Alt site ai incercat? Inafara de pe teava.ro?

| anonim_4396 explică (pentru VioVio98):

Da. Alte site-uri merg. Cred că site-ul lor are o problemă. Sper că o vor remedia cât de curând.

| VioVio98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca au o problema, nici la mine nu merge site, se deschide si nu apare videoclipul, cel mai bine incercati sa vizionati filmele pe alte pagini.