| marianliviu456 a întrebat:

Salut,TPU.De ce nu-mi pot face cont pe HBO GO? Sunt pe digi.La administrare servici pe digicare nu-mi apare serviciul HBO GO.Nici direct de pe HBO nu-mi pot face fiindca imi cere sa introduc un cod.Trebuie sa am decodorul cu cartela? Nu am inteles prea bine.Dau FUNDA! Pls, ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

HBO GO este un serviciu separat de HBO sau Digi
Pentru asta, trebuie sa suni la la cei de la DIGI si sa ceri sa modifice contractul, sa-ti dea acces si la HBO Go, dar pretul din contract creste!
Abia dupa ce ei iti dau access si modifica structura, iti vor trimite acel cod.

| serban57 a răspuns:

Ca sa beneficiezi de HBO GO, trebuie sa fii abonat la TV(prin cablu sau satelit) si Internet fix, si sa ai activ pe tv pachetul maxpack care e 15 lei parca.

http://www.rcs-rds.ro/telefonie-mobila-digi-mobil/servicii-optionale/hbo-go