| ShakeStar2000 a întrebat:

De ce nu mi se mai deschide laptopul? Am un Fujitsu Siemens.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Există mai multe motive pentru care nu se mai deschide. Indicat ar fi să mergi cu el în service.

| lpavel a răspuns:

Pot fi mai multe motive, nu le enumar dar un lucru e sigur :tu nu poti face nimic pentru ca e ceva grav, trebuie sa-l duci la un service si te va costa cam mult, cam jumatate de laptop maxim! Bafta!

| untu a răspuns:

La aprindere, functioneaza ledurile, dar ecranul ramane negru? Este o problema cu hardiskul (HDD virusat) si trebuie dus la un service autorizat sa vada si sa va schimbe! daca aveti garantie pentru service valabil mergeti la magazinul de unde l-ati procurat!

| KillaNoFilla a răspuns:

De ce nu ploua afara?

da-ne mai multe info.Ce ai facut ultima data la el inainte sa mearga? Cand apesi pe butonul de pornire, nu face nimic? Cand bagi alimentarea se aprinde beculetul(portocaliu) de incarcare?

| gryynnn a răspuns (pentru KillaNoFilla):

Salut am aceeasi problema daca apas pe botuonu de deschidere nu se intampla nimic daca bag cabpu de alimentare nu se aprinde beculetul

| iDarkness a răspuns:

Daca nu esti dispus sa ne dai informatii, atunci nu ne putem da seama ce si cum
Intrebare aiurea.
T/C.

| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Daca nu mai misca nimic cand apesi pe buton, ceva s-a prajit, du-l la service sau macar da mai multe detalii.