| Bogdann84 a întrebat:

De ce o postare distribuita de un prieten pe Facebook a aparut la mine pe news feed dar cand intru la el pe profil nu apare? Multumesc!

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

A ascuns-o din cronologie; se poate face asta cu orice postare, si apare doar la news feed sau la cautari.

| Bogdann84 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Multumesc pentru raspuns! M am gandit si la varianta ca inainte sa posteze a ales sa fie vazut doar de prieteni cu exceptia... dar ma gandesc ca nu puteam sa o vad nici in news feed sau a sters postarea dupa ce a distribuit o din x motive.