| anonim_4396 a întrebat:

De ce zice La Altex ca produsul note 9 nu mai face parte din catalogul magazinului? Ca ieri era în stoc.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca s-au vandut toate! De aceea nu mai este in stoc!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Dar o sa mai revina?

8 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

E posibil să fie scos definitv din "catalog" nu doar din stoc, stocul se "alimentează" periodic şi vin altele, dar acel produs nu cred că o să mai "vină" laughing

| anonim_4396 explică (pentru Alexuţ02):

A venit înapoi

| SantalPorcocale a răspuns:

Pai aparent acum nu mai e pe stoc

| anonim_4396 explică (pentru SantalPorcocale):

Dar o sa mai revina în stoc?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca conducerea decida sa mai faca comanda pentru un alt lot de marfa, probabil ca vor mai aduce.
Dar asta, numai cei din conducerea magazinului pot confirma.

| SantalPorcocale a răspuns (pentru anonim_4396):

Apai asta nu-i de intrebat pe altii.
Intreaba-i pe ei.

| AlexAndreiD a răspuns:

Pentru ca nu sunt comercianti adevarati, ca peste tot in Romania. Habar nu au sa faca comert. Un produs care se cumpara trebuie tinut sub control, adica adus in cantitati calculate si suficiente. La noi - Kakanari.