| DenimM a întrebat:

De ceva timp cand vreau sa intru pe o pagina/site nu pot sta mai mult de 3 secunde ca ma trimite automat pe alt site cu reclame, sa descarc, sa cumpar etc.
Deci nu pot sta sa caut sa citesc ceva ca ma trimite pe site-urile lor
Daca stiti cum pot scapa de problema asta as fi recunoscator!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Instaleaza adblock la browser si gata.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Extensia Adblock din browserul tau.Iti va bloca reclamele.

| danutzu96 a răspuns:

Scaneaza calculatorul cu Malwarebites sau cu un antivirus bun. Rrecomand si o scanare la bootare cu avast sau scanare cu un livecd gen Bitdefender rescue disc. Vei scapa garantat cu astea.

| Narcis2015 a răspuns:

Pai ia-ti Ad blocker.

| Snutzy a răspuns:

Pe langa AdBlock, extensie la browser, vezi sa nu ai si alte extensii-virusi cu nume ciudate, pe care nu le-ai instalat. Daca da, sterge-le si fa un scan cu antivirusul. Daca si dupa asta ai, reinstaleaza browserul.

| 12345678901234567890123456789012345 a răspuns:

Reseteazati windows-ul happy Funda?