| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp singura placa gtx 1060 6gb la un pret cat de cat decent este un Manli(de pe pc garage) cu BlowerFan. Totusi, mi se pare cam ieftina si nu stiu daca merita riscul. A testat-o cineva? Merita sa o cumpar(pana iese din stoc si aceasta)?

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Nu stiu cum poti spune ca este ieftina la 1400 roni. poate pentru tine e ieftina

| anonim_4396 explică (pentru octav005):

Ma refer "ieftina" in sensul ca toate 1060 6gb au trecut de pretul de 1600 de lei pe toate magazinele. In comparatie cu restul, tie nu ti se pare mai ieftina? Oricum, mai bine da un raspuns legat de intrebare in loc sa faci comentarii inutile. Ai placa? Cunosti cate ceva despre ea?

| octav005 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am aceasta placa, nu cunosc