| Danielll13 a întrebat:

de ceva vreme ma gandesc la achizitia unei camera de actiune. Am cautat pe net o vreme si am zis de ce sa nu intreb si aici. Canditatii sunt gopro hero 4 BE / Silver si Sony FDR X1000V. Personal mi se pare Sony ul cu mult peste gopro. Voi ce spuneti?

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Eu as merge pe GOpro din foarte multe motive. Daca il cumperi de nou vezi daca apare un fasait pe fundalul video-ului. Daca da, du-l la garantie si schimba-l cu unul nou. A fost un lot intreg cu defectiunea asta. Nu o sa regreti daca iti iei GO-pro