| someonelikeu a întrebat:

:* de curand am cumparat cu televizor cu plasma panasonic TBLX0096 si imi tot apare la cateva minute pe ecran un fel de publicitate viera link si cum functioneaza etc. si nu stiu cum sa l setez ca sa nu mai apara.
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SomeOne_1942 a răspuns:

Eu iti recomand sa te uiti in manualul pe care l-ai primit impreuna cu televizorul. Fiecare aparat electronic / electrocasnic ar trebui sa aiba asa ceva si de asemenea sa fie in limba romana.

Succes!