| Iosef_Bogdan_1996 a întrebat:

De curând am instalat windows xp pe un pc, am facut conexiunea la internet dar când deschid internet explorer imi apare : "the page cannot be displayed" precizez ca am conexiune la net. Știe cineva din ce cauza ar fi. Dau funda. Multumesc!

2 răspunsuri:
| ionutborcea a răspuns:

Verifică bine cablul de rețea dă-i jos acolo în dreapta la internet click dreapta şi dă-i rezolvare problemă (rezolving trouble)s-au pe internet unde scrie da-i acolo rezolvare Fundă?

| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Internet explorerul si win xp nu mai au suport tehnic, incearca alt browser daca ai driverul de retea instalat va merge chromul/firefoxul.