| Repar a întrebat:

De curand me-am facut un server pe Bukkit pe Minecraft si asvrea sa stiu cum pot face ca cei care vor sa intre pe server sa se autentifice cu un username si o parola ca la un server PVP.Raspunsul castigator ia FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mihai237 a răspuns:

Este un plugin special pentru. asta plus nu trebuie neaparat sa fie pvp... da si mie Ip-ul daca nu te superi

4 răspunsuri:
| AnonimWho a răspuns:

Da da si no'a ip de la servar

| Anonim1422124 a răspuns:

Buna
Deci ca sa se autentifice ai nevoie de un Plugin acel plugin se numeste AUTHME iar daca doresti eu te pot ajuta detalii in privat

Funda?

| Dan_Oltean_1967 a răspuns:

Pluginul este AuthMe daca-l vrei

| LilaKitty643 a răspuns:

Imi dai si mie Ip-ul