| xGamerZ212 a întrebat:

de curand mi-am achizitionat un stic de 8 gb, si mi-a mai dat cineva unul de 16gb,dar nu le inteleg cand intru in ele imi apar doar shortcut-uri,nimic real,am incercat sa iau ceva de pe alt pc si sa bag in laptop pe ambele sticuri,nimic, doar shortcut-uri inutile care ma trimit in system32.Imi poate spune cineva cum pot rezolva asta?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AI luat cumva programe si le-ai pus acolo? laughing

| RAY a răspuns:

Vezi daca sunt date de salvat cu un program gen https://usb-flash-drive-data-recovery.en.softonic.com/

| gelu1970 a răspuns:

Shortcut Virus
si din cate vad ai infectat si pc si laptop.
bafta.

| xGamerZ212 explică (pentru gelu1970):

Si nu il pot elimina in vreun fel

| gelu1970 a răspuns (pentru xGamerZ212):

Ba poti. Nu e dificil

| gelu1970 a răspuns (pentru xGamerZ212):

Ai reusit sa il elimini?
scrie daca ai nevoie de ajutor.

| xGamerZ212 explică (pentru gelu1970):

Nu am reusit, ai cateva sfaturi?

| gelu1970 a răspuns (pentru xGamerZ212):

Http://techzip.ro/tutorial-cum-scapam-de-virus-shortcut/
de asemenea poti scana cu norton
daca nici asa nu rezolvi nimic instaleaza teamviewer si cand ai timp imi spui.

| xGamerZ212 explică (pentru gelu1970):

Ok frate mersi